• Objekt materskej školy sa nachádza medzi bytovými domami a polyfunkčnými objektmi. Objekt materskej školy má  3 pavilóny A, B, C z toho priestory MŠ Fedinova 7, Bratislava sa nachádzajú v pavilóne C, z časti v pavilóne A, a z časti v pavilóne B .  Budova materskej  školy (ďalej len „MŠ“)  je samostatná účelová budova so 4 triedami a 3 vchodmi.  Budova MŠ má dve nadzemné podlažia s terasami. MŠ má rozsiahly školský dvor, ktorý je oplotený. Školský dvor MŠ disponuje trávnatou plochou so stromami a hracími prvkami určenými na pohybové, hrové a relaxačné aktivity detí MŠ.

Zabezpečujeme celodennú výchovno-vzdelávaciu činnosť pre deti spravidla od 3 do 6 rokov, deťom s odloženou povinnou školskou dochádzkou.  Podľa požiadaviek rodičov prebieha v materskej škole aj poldenná výchovno-vzdelávacia činnosť. Vyučovacím jazykom v MŠ je slovenský jazyk.

Prevádzka materskej školy:

Od 06:45 hod. - do 17:00 hod.

Zriaďovateľ:

Mestská časť Bratislava - Petržalka, Kutlíkova 17,